Prostowanie felg
motocyklowych

Czytaj więcej

Jak wyprostować felgę motocyklową?

W naszym warsztacie istnieje możliwość naprawy felg motocyklowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala na prostowanie felg motocyklowych. Wykonujemy naprawy felg nie szprychowych. Usługi wykonujemy kompleksowo, w razie potrzeby spawamy pęknięcia w felgach aluminiowych lub napawamy ubytki. Istnieje również możliwość regeneracji felg czyli ich malowanie, na kolor zbliżony do obecnego lub odmienny.

Bon żnikowy 10%

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bon zniżkowy o wartości 10% na usługi związane z prostowaniem felg aluminiowych oraz stalowych. Wystarczy wydrukować ten bon (przycisk poniżej).
* Bon należy okazać po przyjeździe, przed rozpoczęciem usługi
* Bon ważny do końca 2020 roku.

Jak do nas dotrzeć? Wskazówki dojazdu

Jadąc od strony centrum (ul. Nakieska) proszę skręcić w lewo na wysokości stadionu Gwiazda, w ul. Widok. Warsztat, w którym wykonujemy naprawy znajduje się na ulicy Widok 95, przedostatni budynek po lewej stronie, przy samym lesie (końcówka drogi nieutwardzona).

Zakład naprawy felg znajduje się przy miejscu mojego zamieszkania, więc po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, istnieje możliwości dostarczenie felg w dowolnych godzinach, nawet późnowieczornych, a także w weekendy.

Po przybyciu na miejsce proszę o upewnienie się, że dotarli Państwo do właściwego warsztatu.